Bezpłatna wycena

O firmie

Biuro Tłumaczeń Gustaff od 2007 roku świadczy usługi tłumaczeń pisemnych, jak i tłumaczeń ustnych. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie, ale zakres działalności jest globalny.

Zespół tłumaczy to specjaliści z różnych krajów, którzy wykonują tłumaczenia w niemal wszystkich językach świata. Wysoką jakość naszych tłumaczeń zawdzięczamy współpracy z dokładnie wyselekcjonowanym i doświadczonym zespołem tłumaczy z różnych dziedzin nauki i techniki. Realizujemy zlecenia tłumaczeń z różnych branż oraz dziedzin, ze szczególnym uwzględnieniem: tłumaczeń technicznych, tłumaczeń specjalistycznych oraz tłumaczeń przysięgłych

Mamy doświadczenie w realizacji dużych i złożonych projektów tłumaczeniowych.

Dla naszego Klienta wykonujemy bezpłatną wycenę oraz przydzielamy managera projektu, który pozostaje w stałym kontakcie z Klientem i jest odpowiedzialny za koordynację i realizację projektu.

Przy pierwszym zleceniu tłumaczeń technicznych lub tłumaczeń specjalistycznych tworzymy dla naszego Klienta indywidualną bazę słownictwa, by wszystkie kolejne projekty zachowały spójność branżową.

Nasze tłumaczenia zawsze wykonujemy terminowo, gwarantując tym samym pewność sprawnej realizacji Państwa celów. Nasza firma to pewny partner w interesach.

Od lat współpracujemy z wieloma korporacjami międzynarodowymi oraz przedsiębiorstwami. Pracujemy na rzecz kancelarii prawnych, biur patentowych, spółek giełdowych oraz handlowych, dystrybutorów i producentów.

Zapraszamy do współpracy.

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się